Object in Vienne
EXCLUSIEF BIJ BEAUX VILLAGES! Wat een locatie, leef bij de rivier in deze bungalow met twee slaapkamers, beide slaapkamers hebben een doucheruimte of een badkamer. Deze bungalow ligt op een super privélocatie met toegang via elektrische poorten, biedt een geweldige leefruimte en is voorzien van dubbele beglazing.
De accommodatie is gelijkvloers en biedt een open keuken, woon- en eetkamer met uitzicht op de rivier aan de voorkant. De kamer wordt verwarmd door vloerverwarming, elektrische radiatoren en een grote open haard met houtkachel.
Twee slaapkamers, waarvan een met kleedruimte en doucheruimte, liggen naast de open ruimte, evenals een badkamer.
De privétuinen liggen achter en aan de voorkant van het huis, met gazon, volgroeide struiken en voldoende parkeergelegenheid. Recht tegenover het huis ligt het perceel aan de rivier, de perfecte plek om te zitten en te ontspannen of om te vissen. Er is ook een grote garage met licht en elektriciteit.
Lokale voorzieningen zijn in het dorp en in Lussac le Chateau plus de grote stad Montmorillon ligt op slechts 20 minuten afstand, hier vind je alle dagelijkse benodigdheden. Het vliegveld van Poitiers ligt op ongeveer 45 minuten rijden.
Kenmerken
- Vraagprijs€ 153.000
- Type objectOnbekend
- Slaapkamers2
- Badkamers2
- ReferentieBVI79042
Locatie
Dit object ligt in Persac (86320), in Vienne

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.