Huis verkopen

Authentiek landgoed op 5 hectare - eigen wijngaarden

€ 2.200.000
Oppervlakte 395 m²
Aantal kamers 10 kamers

LA GARDE FREINET – AUTHENTIEK EN VOLLEDIG GERENOVEERD PERCEEL OP 5 HECTAREN MET EIGEN WIJNGAARDEN Authentiek landgoed met +/- 395 m² woonoppervlak op 49.910 m² grond, met een eigen beekje! De ‘Mas’ is in 2006 volledig gerenoveerd met gebruik van kwaliteitsmaterialen en met respect voor de originele structuren. Hier kun je genieten van absolute rust en volledige vrijheid – en natuurlijk van een prachtig uitzicht op de omgeving (wijngaarden, natuurreservaat, enz.).
Het landgoed bestaat uit een hoofdhuis (‘mas’), een gastenverblijf, een studio (aangebouwd aan het hoofdhuis) en verschillende bijgebouwen (garage, maisonnettes), plus een zwembad.
Prachtige tuin vol mediterrane planten (palmbomen, olijfbomen, cipressen, enz.). En niet te vergeten: met een eigen wijngaard, goed voor minstens 50l wijn (Grenache & Cinsault).

De mas (+/- 600 jaar oud)
Inkomhal, ruime woonkamer met open haard, gezellige keuken met eigen open haard; veranda; bibliotheek/studeerkamer; 3 slaapkamers: hoofdslaapkamer met eigen badkamer met bad, WC en dubbele wastafel; slaapkamers 2 & 3 met gedeelde badkamer (douche en WC); dressing.
Tuinniveau: studio met open keuken, woonkamer, slaapkamer en doucheruimte.
Kelder en bijkeuken. Wijnkelder!
Maison d’Amis
Open keuken – aangename woonkamer met open haard en mooi terras (op het oosten); slaapkamer met en-suite badkamer met douche; 2e slaapkamer + mezzanine (slaapkamer), open haard, badkamer met douche; 2 toiletten.
Prive-buitenruimte – terras aan de voorkant van het huis.

Buitenruimte
Zwembad (+/- 10 m x 3,5 m, chloor), petanqueterrein, parkeerplaats en garage (2 auto’s). Extra bergruimte beschikbaar in de gastenslaapkamer.

Daarnaast zijn er verschillende magazijnen en schuren op het terrein.

Volledig gerenoveerde boerderij op een groot terrein op een rustige locatie – dicht bij het legendarische dorp Saint Tropez en de mooiste stranden van de Côte d’Azur….!

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 2.200.000
  • Type objectHuis
  • Kamers10
  • Slaapkamers6
  • Referentie8124460

Faciliteiten

  Zwembad

Locatie

Dit object ligt in La Garde-Freinet (83680), in Var

Contact opnemen

Azur Orange


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod