Schuur in een prachtig gehucht te koop in de Avanchers - Idyllische omgeving
A27201LDS73 – Je ideale bergchalet bouwen kan met deze vrijstaande schuur boven Les Avanchers, in het hoogste gehucht van deze vallei.
De schuur wordt verkocht met een goedgekeurde bouwaanvraag en heeft de mogelijkheid om verbouwd te worden tot een woning van 100 m² over 3 verdiepingen.
Er is een septic tank geïnstalleerd die voldoet aan de huidige industrienormen, de elektriciteit is aangesloten en de grondwerken en parkeerplaatsen zijn aangelegd.
De schuur wordt omringd door meer dan 1700 m2 landbouwgrond.
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 220.000
- Type objectOnbekend
- Kamers4
- Badkamers2
- ReferentieUF-A27201LDS73
Locatie
Dit object ligt in Les Avanchers-Valmorel (73260), in Savoie

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.