Huis verkopen
Oppervlakte 158 m²
Perceel 1000 m²
Aantal kamers 6 kamers

A34238MAS73 – Mooi huis in de bergen net over de Col de Leschaux van het meer van Annecy in het mooie dorpje Bellecombe-en-Bauges. Een korte wandeling naar de plaatselijke boulangerie en het zeer populaire restaurant La Halte. De helft van de oorspronkelijke schuur wacht op verbouwing met fantastisch open uitzicht over het prachtige massif des Bauges.

Rustieke open leefruimte met een lift naar de 3 verdiepingen die geweldig is voor het inladen van boodschappen of brandhout voor de nieuwe houtkachel in de woonkamer. Het pand is warm en gastvrij met 3 slaapkamers en het potentieel om een speciale leefruimte in de schuur te maken.

Informatie over de risico’s waaraan dit huis is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 599.000
  • Type objectHuis
  • Kamers6
  • Badkamers1
  • ReferentieUF-A34238MAS73

Locatie

Dit object ligt in Bellecombe-en-Bauges (73340), in Savoie

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod