Huis verkopen

Object met zwembad in Lot

€ 349.800
Oppervlakte 164 m²
Perceel 615 m²

Dit rustige gehuchtje, met zijn originele kenmerken, terrassen en pergola onder de blauwe regen, is een genot om te delen met vrienden.
Dit charmante stenen huis met veel karakter bestaat uit: overdekte terrassen met ononderbroken uitzicht, inkomhal, ingerichte keuken, ruime zitkamer/woonkamer met houtkachel, WC, doucheruimte, 2 slaapkamers. Eerste verdieping: studeerkamer, 2 slaapkamers, kleedkamer, badkamer, zolder. Een kelder die de hele oppervlakte van het gebouw beslaat: wasruimte, werkplaats en de prachtige gewelfde wijnkelder.
Het huis ligt op een bebost terrein van 615 m², volledig omheind met automatische poorten, en heeft een zwembad van 4 x 8 m met een kinderbadje van 4 m². Het zwembad heeft een strategische ligging voor een ononderbroken uitzicht over het platteland.
Overig: dubbele beglazing, warmtepomp, nieuwe zwembadfolie, 500m van de Chemin de Compostelle.

Prijs inclusief makelaarskosten : 349 800 €
Prijs exclusief makelaarskosten : 330 000 €
Koperscommissie, belasting inbegrepen: 6%

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 349.800
  • Type objectHuis
  • Slaapkamers4
  • Badkamers2
  • ReferentieBVI78998

Faciliteiten

  Zwembad

Locatie

Dit object ligt in Labastide-Marnhac (46090), in Lot

Contact opnemen

Beaux Villages Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod