Huis verkopen
Oppervlakte 125 m²
Perceel 156 m²

Beaux Villages heeft het genoegen dit lichte stenen huis met 2 slaapkamers aan te bieden, gelegen in het hart van een historisch dorp op 5 minuten rijden van het bruisende kasteelstadje Duras.
Beneden is er een prachtige open keuken en een woon/eetkamer, een wasruimte, WC en 2 wijnkelders.
Op de eerste verdieping zijn 2 grote slaapkamers, een badkamer met wc en toegang tot een grote zolder.
Aan de achterkant van het huis is een garage die leidt naar een kleine binnenplaats met prachtig uitzicht over de Dropt vallei. Het dorp heeft een van de beste wekelijkse avondmarkten in de regio gedurende de zomermaanden.
Neem contact met ons op voor een bezichtiging.

Prijs inclusief makelaarskosten : 152 600 €
Prijs exclusief makelaarskosten : 140 000 €
Koperscommissie, belasting inbegrepen: 9%

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 152.600
  • Type objectOnbekend
  • Slaapkamers2
  • Badkamers1
  • ReferentieBVI79378

Locatie

Dit object ligt in Lévignac-de-Guyenne (47120), in Lot-et-Garonne

Contact opnemen

Beaux Villages Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod