Huis verkopen

Object in Lot-et-Garonne

€ 625.000
Oppervlakte 290 m²
Perceel 4500 m²
Aantal kamers 7 kamers

A22157AW47 – Dit prachtig gerenoveerde pand ligt in aangelegde tuinen op slechts enkele minuten van het populaire stadje Duras en barst van het karakter en de charme.
Momenteel wordt het gerund als een zeer succesvolle luxe Bed and Breakfast, maar het zou zeker een fantastisch familiehuis zijn.
Liefdevol onderhouden, verdeeld over 2 verdiepingen & heeft een heerlijk ruime woonkamer met een kathedraalplafond, houtkachel & openslaande deuren die direct naar het terras & zwembad leiden. Vanaf hier kunt u genieten van het prachtige uitzicht op het platteland & het kasteel van Duras.
Geniet van dineren in de buitenlucht op zijn best!
De duiventil bevat de hoofdslaapkamer met openslaande deuren naar het balkon met spectaculair uitzicht, plus een ensuite badkamer.
Nog 3 slaapkamers, allemaal met ensuite badkamers, bevinden zich aan de andere kant van het huis, waardoor het de perfecte plek is voor familie & vrienden om te verblijven of om te verhuren voor degenen die een inkomen willen verdienen.
De woning beschikt ook over een moderne keuken met bijkeuken & eetkamer met openslaande deuren naar het terras.

Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 625.000
  • Type objectHuis
  • Kamers7
  • Badkamers4
  • ReferentieUF-A22157AW47

Locatie

Dit object ligt in Duras (47120), in Lot-et-Garonne

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod