Object met zwembad in Lot-et-Garonne
Gelegen in een privé-situatie niet in de buurt van hoofdwegen met een rustige landelijke omgeving. Substantiële accommodatie in 2 onafhankelijke woningen die aan één kant geschakeld zijn en gescheiden worden door een hoge muur.
De accommodatie in het hoofdgebouw is grotendeels gelijkvloers en bestaat uit 3 slaapkamers, badkamer, studeerkamer, keuken, woonkamer en bijkeuken op de begane grond. Op de eerste verdieping is er een slaapkamer, doucheruimte en kleedkamer.
Het tweede huis heeft op de begane grond een entree, woonkamer, keuken, bijkeuken, badkamer en slaapkamer. Op de eerste verdieping zijn er 2 slaapkamers en een doucheruimte.
Bovendien, en verbonden aan de huizen is een grote garage en een schuur. De tuin van het hoofdhuis heeft een zwembad met koepeldek en een mooie stenen duiventil.
De marktstadjes Duras en Eymet liggen op respectievelijk 10 en 13 km afstand.
Prijs inclusief makelaarskosten : 395 000 €
Prijs exclusief makelaarskosten : 375 000 €
Inbegrepen koperscommissie: 5.33 %
Kenmerken
- Vraagprijs€ 395.000
- Type objectHuis
- Slaapkamers7
- Badkamers3
- ReferentieBVI65963
Faciliteiten
Zwembad
Locatie
Dit object ligt in Duras (47120), in Lot-et-Garonne

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.