Historische 17e eeuwse molen die gerenoveerd moet worden met tuin en zwembad. Vlakbij Clermont l'Hérault.
A21126RAB34 – In het hart van de vallei van de Herault staat deze indrukwekkende historische molen die deel uitmaakt van de voormalige koninklijke fabriek van Villeneuvette. Het biedt in totaal 805m2 woonruimte, op een perceel van meer dan 7000m2. Er zijn aanzienlijke renovatiewerkzaamheden nodig, maar er is een enorm potentieel voor een magnifiek familiehuis. Vanwege departementale beperkingen kan dit pand alleen worden verkocht als huis voor één gezin en kan het, ondanks zijn grootte, geen onderdak bieden aan meerdere woningen, een toeristisch gites-project of een evenementenlocatie. Verdeeld over 3 verdiepingen biedt dit traditionele gebouw ruime kamers, stenen gewelfde plafonds en originele kenmerken, waardoor dit een uniek pand is, maar vanwege de historische classificatie staat het op de monumentenlijst en zijn er planologische beperkingen.
Informatie over de risico’s waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 265.000
- Type objectHuis
- Kamers20
- Badkamers7
- ReferentieUF-A21126RAB34
Locatie
Dit object ligt in Clermont-l'Hérault (34800), in Hérault
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.