Huis verkopen

Zeldzaam op de markt, bebouwbare grond in het hart van Pont Aven.

€ 119.900
Perceel 1241 m²
Aantal kamers null kamers

A28729VLA29 – Een geweldige locatie voor dit grote stuk land. Ik heb navraag gedaan bij de plaatselijke burgemeester en het valt nog steeds onder de stedelijke zone voor Pont Aven. Er is geen actieve bouwvergunning, maar het heeft eerder een planning op hoofdlijnen gehad en het burgemeesterskantoor heeft gezegd dat dit weer mogelijk is. Niet te missen!

Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 119.900
  • Type objectTerrein
  • Kamersnull
  • ReferentieUF-A28729VLA29

Locatie

Dit object ligt in Pont-Aven (29930), in Finistère

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod