Huis verkopen

Object in Dordogne

€ 680.000
Oppervlakte 398 m²
Perceel 4200 m²
Aantal kamers 11 kamers

A34777TYS24 – Prachtig huis van grote proporties, genesteld in een pittoresk dorpje op een paar kilometer van het middeleeuwse Sarlat – het beste van twee werelden met een overvloed aan rust op het platteland en toch gemakkelijk toegang tot een grote stad voor je dagelijkse leven.

Dit goed geproportioneerde karakteristieke huis, weggestopt in een doodlopende straat, staat trots op een dominante positie met uitzicht op het glooiende landschap – het perfecte familiehuis met zijn zeer flexibele leefruimtes in het hoofdgebouw, een aangebouwde op zichzelf staande gîte met 2 slaapkamers die toegankelijk is vanuit het hoofdgebouw of afgesloten kan worden om een aparte woning te zijn met potentiële huuropbrengsten.

Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 680.000
  • Type objectHuis
  • Kamers11
  • Badkamers6
  • ReferentieUF-A34777TYS24

Locatie

Dit object ligt in Sainte-Nathalène (24200), in Dordogne

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod