Huis verkopen

Afgelegen huis in Amerikaanse stijl met 4 slaapkamers, op slechts 5 minuten van Brantôme-en-Périgord.

€ 318.000
Oppervlakte 230 m²
Perceel 3831 m²
Aantal kamers 6 kamers

A34692LAL24 – Dit prachtige huis ligt in een rustige omgeving, omgeven door een grote tuin van 4000m² met dubbele garage en zwembad. Het huis wordt ‘Amerikaanse stijl&#8217 genoemd omdat er veel hout is gebruikt bij de bouw. Ideaal gelegen tussen Nontron en Brantôme-en-Périgord, meestal het ‘Venetië van de Périgord&#8217 genoemd, met markten en restaurants.

Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 318.000
  • Type objectHuis
  • Kamers6
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A34692LAL24

Locatie

Dit object ligt in Saint-Pancrace (24530), in Dordogne

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod