Onberispelijke moderne villa met 3 slaapkamers, zwembad en grote tuin. Optimale diensten
A34734NWO24 – Dit gelijkvloerse huis, 10 jaar geleden gebouwd, biedt uitstekende voorzieningen en is klaar om in te trekken, zonder dat er iets aan gedaan hoeft te worden.
Het is standaard voorzien van vloerverwarming (PAC), dubbele beglazing, uitstekende isolatie en een septic tank. De DPE is A, net als de GES. Beter kan niet!
– Ideaal gelegen op 5 minuten van het dorp Saint-Aulaye, met alle voorzieningen en een prachtig strand aan de rivier.
– 10 minuten van Aubeterre sur Dronne, een van de mooiste dorpen van Frankrijk, en 15 minuten van het stadje Chalais.
– 1 uur van Périgueux, Bergerac en Angoulême, en 1.30 uur van Bordeaux.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 350.000
- Type objectHuis
- Kamers5
- Badkamers3
- ReferentieUF-A34734NWO24
Locatie
Dit object ligt in Parcoul-Chenaud (24410), in Dordogne
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.