Uniek 18e eeuws landgoed in de Perigord Noir
A34788PHV24 – Ontdek dit zeldzame juweeltje in het hart van de betoverende Perigord Noir. Gelegen aan een rustige doodlopende landweg biedt dit landgoed een oase van rust en privacy, zonder directe buren en met een adembenemend uitzicht op het lieflijke dorpje Fleurac. Een prachtig gerenoveerd landhuis biedt 200m2 woonruimte, waar authentieke charme en modern comfort samenkomen. Een prachtig overloopzwembad met panoramisch uitzicht op de omliggende natuur.
Een te restaureren huurhuis van 100m2 biedt extra mogelijkheden als gastenverblijf, artistieke studio of werkruimte. Twee ruime schuren bieden extra mogelijkheden voor opslag of creatieve projecten. Het landgoed strekt zich uit over 12 ha bos en velden. En toch maar 5 minuten van alle voorzieningen. Een geweldige kans voor levensgenieters en investeerders in een rustig stukje paradijs.
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 742.000
- Type objectHuis
- Kamersnull
- Badkamers3
- ReferentieUF-A34788PHV24
Locatie
Dit object ligt in Fleurac (24580), in Dordogne

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.