Mooie boerderij met 5 slaapkamers, gastenverblijf en zwembad vlakbij Lauzun, Eymet en 30m van Bergerac
A33265GJP47 – Prachtig gelegen met hoog uitzicht, deze ruime traditionele stenen boerderij is vol van karakter, gerenoveerd met verfijnde smaak tot een zeer hoge standaard. Er zijn 5 slaapkamers in het hoofdhuis met een comfortabele gasten cottage/maison d’Amis voor 2, met uitzicht op het zwembad, die de afgelopen 7 jaar succesvol heeft gefungeerd als giteverhuur. Het huis ligt aan het einde van een rustige weg met een terrein van 6000m² (1,5 hectare) in een rustige landelijke omgeving. 5 km van Lauzun, 8 km van Eymet en slechts 30 minuten rijden van de luchthaven van Bergerac.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 682.500
- Type objectHuis
- Kamers9
- Badkamers4
- ReferentieUF-A33265GJP47
Locatie
Dit object ligt in Eymet (24500), in Dordogne

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.