Huis verkopen

Karakteristiek pand, bestaande uit studio en appartement, centraal gelegen in Bergerac

€ 115.560
Oppervlakte 125 m²
Aantal kamers 3 kamers

A35807BOT24 – Karakteristiek huis in het historische centrum van Bergerac, bestaande uit twee aparte woningen: een smaakvol gerenoveerde studio en een mooi appartement op twee verdiepingen, met grote kamers en typische kenmerken van de plaatselijke architectuur. Dit object biedt zeer goede mogelijkheden: ofwel om te bouwen tot een gezinswoning, ofwel voor toeristische accommodatie, ofwel voor verhuur op lange termijn.

Informatie over de risico’s waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 115.560
  • Type objectOnbekend
  • Kamers3
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A35807BOT24

Locatie

Dit object ligt in Bergerac (24100), in Dordogne

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod