Sluiswachtershuis met drie slaapkamers op een perceel van 8000 m2
A34843FCL22 – Op zoek naar een levensstijl vol geschiedenis en authenticiteit? Kom dit 19e-eeuwse huis ontdekken, bestaande uit drie slaapkamers, twee badkamers, een keuken, een woonkamer en een zitkamer (die gebruikt kan worden als logeerkamer), samen met een houten terras op een perceel van 8000 m2. Je eigen privé toevluchtsoord in de natuur, begrensd door een kanaal aan de ene kant en een rivier aan de andere.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 172.800
- Type objectHuis
- Kamers5
- Badkamers2
- ReferentieUF-A34843FCL22
Locatie
Dit object ligt in Le Moustoir (22340), in Côtes-d'Armor
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.