Huis verkopen

Object in Charente

€ 583.000
Oppervlakte 327 m²
Perceel 17731 m²
Aantal kamers 9 kamers

A33100ELM16 – Genesteld op meer dan 1,7 hectare omheind terrein, biedt dit eigendom een privé en rustige omgeving op slechts 4 km van Barbezieux.
Bestaande uit een hoofdwoning van 220m² met zijn 16e eeuwse molen en beek, een gîte van 60m² en bijgebouwen.
Het hoofdhuis heeft drie slaapkamers, waaronder een ouderlijke suite en twee badkamers, een gezellige woonkamer van 68 m² met twee open haarden en een ingerichte keuken in rotunda stijl met balkenplafond, terracotta tegels en een open haard.
De charmante, onafhankelijke gîte heeft een eetkamer/woonkamer/keuken met een kelder, en boven een grote slaapkamer met een doucheruimte. Ideaal om gasten te ontvangen of om het pand te verhuren.
Het prachtig beboste terrein, doorkruist door een beekje, creëert een vredige en bucolische sfeer. Dit pand is ideaal gelegen en biedt zijn bewoners volledige privacy, terwijl het toch dicht bij plaatselijke voorzieningen en regionale attracties ligt.

Informatie over de risico’s waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 583.000
  • Type objectOnbekend
  • Kamers9
  • Badkamers4
  • ReferentieUF-A33100ELM16

Locatie

Dit object ligt in Montchaude (16300), in Charente

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod