Exclusief - Te renoveren jaren '70 huis van 74 m² met breathtaki
Gelegen in het zeer gewilde dorp Tourrettes-sur-Loup, Exclusief – Te renoveren jaren ’70 huis met prachtig uitzicht op zee en mooie tuin in Tourrettes-sur-Loup Dit te renoveren jaren ’70 huis van 74 m² biedt een enorm potentieel om het huis van je dromen te creëren. Geniet van een adembenemend uitzicht op zee en een rustige omgeving, weg van de drukte, in een absoluut rustige omgeving. Het bestaat uit: Een woonkamer met open haard, die uitkomt op het terras en uitzicht op zee, Een onafhankelijke ingerichte keuken, Twee lichte slaapkamers, Een badkamer om te moderniseren, Een apart toilet. De echte troef van deze woning is de prachtige tuin, perfect blootgesteld en biedt een ideale omgeving voor momenten van ontspanning in de open lucht. Je vindt er verschillende terrassen om te genieten van het uitzicht en de rust. De grote garage en een werkplaats op de begane grond completeren dit object met extra ontwikkelingspotentieel. Dit object is een niet te missen kans, of je nu een hoofdwoning of een vakantiehuis wilt creëren. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging te regelen!
Neem contact met ons op voor een bezoek en een persoonlijke selectie van alternatieve eigendommen. Wij bieden een volledige service in onroerend goed, van selectie, bezoeken en onderhandelingen tot financiering, renovaties en de meest effectieve fiscale structuur. Maak gebruik van ons uitgebreide netwerk van experts!
Kenmerken
- Vraagprijs€ 570.000
- Type objectHuis
- Slaapkamers2
- Badkamers1
- Referentie3270156
Locatie
Dit object ligt in Tourrettes-sur-Loup (06140), in Alpes-Maritimes

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.