Huis verkopen

Mandelieu-la-Napoule - Villa met 5 kamers en panoramisch zeezicht

€ 3.200.000
Oppervlakte 319 m²

Uw internationale vastgoedplatform aan de Côte d’Azur presenteert deze uitzonderlijke villa van 250 m² gelegen op een prachtig aangelegd perceel van 1.591 m², die luxe en verfijning belichaamt in een bevoorrechte omgeving. De moderne architectuur en lichte ruimtes bieden een ongeëvenaarde levenskwaliteit. De villa beschikt over vier elegante suites, elk met toegang tot een terras met adembenemend uitzicht op zee, evenals een ruime woonkamer met open keuken, uitgebreid met een terras, een overloopzwembad en een tuin. Naast een onafhankelijke bewakerswoning en een dubbele garage zorgt het pand voor volledige privacy terwijl het toch dicht bij de lokale voorzieningen ligt.

Neem contact met ons op voor een bezoek en een persoonlijke selectie van alternatieve woningen. Wij bieden een volledige service in onroerend goed, van selectie, bezoeken en onderhandelingen tot financiering, renovaties en de meest effectieve fiscale structuur. Maak gebruik van ons uitgebreide netwerk van experts!

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 3.200.000
  • Type objectHuis
  • Slaapkamers3
  • Referentie3345846

Locatie

Dit object ligt in Mandelieu-la-Napoule (06210), in Alpes-Maritimes

Contact opnemen

Living on the Côte d'Azur


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod