Le Cannet modern gerenoveerde villa vlakbij historisch centrum
Gemeenschappelijke alleenvertegenwoordiger : Le Cannet : gelegen in een residentiële wijk op wandelafstand van het historische centrum, mooie, volledig gerenoveerde villa bestaande uit : inkomhal, ruime en lichte woon/eetkamer met open haard, open keuken, 4 slaapkamers, 4 badkamers, sauna en bioscoop. Aangelegde tuin van 1 034 m² met een mooi zwembad en jacuzzi. 2 garages.
Neem contact met ons op voor een bezoek en een persoonlijke selectie van alternatieve woningen. Wij bieden een volledige service in onroerend goed, van selectie, bezoeken en onderhandelingen tot financiering, renovaties en de meest effectieve fiscale structuur. Maak gebruik van ons uitgebreide netwerk van experts!
Kenmerken
- Vraagprijs€ 2.500.000
- Type objectHuis
- Slaapkamers4
- Referentie3350634
Locatie
Dit object ligt in Le Cannet (06110), in Alpes-Maritimes

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.