Huis verkopen

Een oude molen, een prachtig pand dat gedurende vele jaren perfect is gerenoveerd.

€ 335.000
Oppervlakte 186 m²
Perceel 3560 m²
Aantal kamers 10 kamers

A28623RBR14 – Buitengewone werken gedurende vele jaren brengen dit prachtige huis naar u met zijn gemakkelijke toegang tot de lokale stad en een inkomen indien gewenst. Onberispelijke tuinen met bloeiende struiken en volwassen bomen.
Een huis midden in het park, op een schilderachtige locatie, op een steenworp afstand van het stadscentrum. Atypisch huis bestaande uit drie delen (3 tijdperken) met elk een eigen ingang maar binnenin met elkaar in verbinding staand (mogelijkheid tot gîte, verhuur), volledig gerenoveerd en met vele mogelijkheden met zijn atelier en grote ramen die uitkijken op de rivier, en zijn zolders die verbouwd kunnen worden. Le Moulin du XVe, (gîte) woonkamer met vakwerk en terracotta vloertegels, trap naar slaapkamer, doucheruimte en wc. Een appartement met uitzicht op de rivier, bestaande uit een keukenhoek, woonkamer, slaapkamer, doucheruimte en wc. 50 km van zee, in een stad met restaurants, bioscoop/theater. Golfbaan dichtbij. Treinstation (lijn Parijs/Granville). 20 minuten tot de snelweg, 1 uur tot de Britse veerboot.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 335.000
  • Type objectHuis
  • Kamers10
  • Badkamers3
  • ReferentieUF-A28623RBR14

Locatie

Dit object ligt in Vire-Normandie (14500), in Calvados (regio Normandy).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod