Huis verkopen

Prachtig landhuis met gite op meer dan een hectare op minder dan twee km van Barenton.

€ 435.000
Oppervlakte 350 m²
Perceel 12707 m²
Aantal kamers 10 kamers

A31413RL50 – Een prachtig huis met vier slaapkamers in longère-stijl, vol karakter en originele kenmerken, met bijgebouwen en een ruime gite met twee slaapkamers, allemaal op meer dan 1,2 hectare. De locatie is prachtig en op minder dan 2 km van het populaire Barenton. De ligging is landelijk en erg rustig, maar niet geïsoleerd. Dit huis is klaar om in te trekken, maar er is ruimte om uit te breiden naar de zolder of om de bijgebouwen te ontwikkelen, afhankelijk van de toestemming. De binnenruimte is indrukwekkend. Met recente elektriciteit, loodgieterswerk, een geothermisch centraal verwarmingssysteem en de helft van het dak vervangen, is dit een huis dat blijft geven. Vroeg bekijken is essentieel.
Barenton met voorzieningen ligt op 1,8 km. Veerboten en vliegvelden binnen twee uur. Mont St Michel en de kust ongeveer een uur of ongeveer 60km. St Malo 105km. Caen 109km. Rennes vliegveld 105km. Dit is echt een juweeltje van een huis.
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 435.000
  • Type objectHuis
  • Kamers10
  • Badkamers4
  • ReferentieUF-A31413RL50

Locatie

Dit object ligt in Barenton (50720), in Manche (regio Normandië).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod