Object in Parijs, Île-de-France
A33945CCH75 – Parijs 75005- Linkeroever, Quartier Latin/Sorbonne.
In een opmerkelijk, goed onderhouden woongebouw van 5 verdiepingen, gebouwd in 1800, ligt dit karakteristieke pand op het Entresol-niveau (1e Amerikaanse verdieping), met uitzicht op de rivier de Seine en de kathedraal Notre Dame de Paris.
Dit in goede staat verkerende appartement met één slaapkamer (2/3 kamers), met een totaal vloeroppervlak van 90,58m2 (89,12m2, Loi Carrez), bestaat uit: een entreehal, een grote woonkamer met salon en studeerkamer, een gastentoilet, een ingerichte keuken en eethoek, een rustige slaapkamer met apart toilet, inbouwkasten en een en-suite badkamer met douche in Italiaanse stijl. Alle kamers hebben ramen die voor warm, uitnodigend licht zorgen. Ligging op het noorden/oosten.
Uitstekende voorzieningen voor dit pand, ooit de thuisbasis van de beroemde fauvistische schilder Henri Matisse.
Informatie over de risico’s waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 1.250.000
- Type objectAppartement
- Kamers2
- Badkamers1
- ReferentieUF-A33945CCH75
Locatie
Dit object ligt in Parijs (75005), in Parijs (regio Île-de-France).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.