Een traditionele stenen Quercynoise boerderij, met een pigeonnier en diverse bijgebouwen, gelegen in een rijpe
A21040SGU46 – Dit is een opwindende kans om een groot familiehuis of ontwikkelingsproject te verwerven, in de prachtige Midi Pyreneeën genesteld tussen de Malbec wijngaarden en de rivier de Lot.
Traditionele stenen trappen leiden naar het terras van het huis op de tweede verdieping. De voordeur geeft toegang tot een zeer ruime hal met toegang tot de keuken, een woonkamer met open haard, vier grote, lichte en luchtige slaapkamers, een doucheruimte en een apart toilet.
Een andere binnentrap leidt naar de zolder die perfect is om te verbouwen als er meer woonruimte nodig is.
De buitenkant van het huis heeft een binnenplaats met verschillende bijgebouwen en een mooie pigeonnier. Al deze gebouwen bieden mogelijkheden voor ontwikkeling of recreatie. De volledig omheinde tuin heeft twee waterputten en vaste beplanting.
Touzac is een klein, vriendelijk dorp met het hele jaar door activiteiten en sociale evenementen. Het volgende dorp ligt op 5 minuten rijden met alle voorzieningen en Montayral ligt op 15 minuten met een commerciële zone.
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 283.000
- Type objectHuis
- Kamers7
- Badkamers1
- ReferentieUF-A21040SGU46
Locatie
Dit object ligt in Touzac (46700), in Lot (regio Occitanie).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.