Huis verkopen

B&B : Groot familiehuis met 6 slaapkamers en overdekt zwembad, perfect voor B&B project! In een

€ 349.990
Oppervlakte 241 m²
Perceel 3639 m²
Aantal kamers 9 kamers

A15568 – Dit grote familiehuis ligt vlakbij Souillac, ideaal gelegen vanuit toeristisch oogpunt.
Het werd vroeger gebruikt voor een chambres d’hôtes aangezien de indeling van de kamers perfect is voor een chambres d’hôtes : grote woonkamer rond open haard, eetkamer en open ingerichte keuken.
De kamers zijn perfect verdeeld met twee suites op de begane grond en andere slaapkamers en suites boven.
Het pand heeft mooie, moderne en comfortabele leefruimtes; 5 tot 6 slaapkamers, waarvan twee op de begane grond en bovenal een overdekt zwembad: perfect om klanten te ontvangen in de winter!
Het heeft een grote en mooie tuin aan de achterkant, met bomen, een boomgaard en… een binnenzwembad! Maar je kunt er ook heel gemakkelijk een buitenzwembad aanleggen.
Gelegen in een dorp in het noorden van de Lot, vlakbij Souillac met scholen, winkels, restaurants en diensten die het hele jaar open zijn. Op 10 minuten van het vliegveld van Brive!
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 349.990
  • Type objectHuis
  • Kamers9
  • Badkamers3
  • ReferentieUF-A15568

Locatie

Dit object ligt in Cressensac-Sarrazac (46600), in Lot (regio Occitanie).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod