Huis verkopen

Prachtige 17e eeuwse pastorie. 4 sl.k./4 baden, prachtig gerenoveerd, met terrassen, tuin en zwembad

€ 880.000
Oppervlakte 218 m²
Perceel 598 m²
Aantal kamers 7 kamers

A21838RAB34 – Gelegen in het hart van het mooie dorpje Fos, op slechts 20 minuten van de beroemde stad Pezenas, is dit unieke pand volledig gerestaureerd tot een zeer hoge standaard en biedt de charme van originele karakteristieke kenmerken naast de voordelen van hedendaags wonen. Met 218m2 aan woonruimte biedt dit prachtige huis comfortabele accommodatie, waaronder 4 slaapkamers, elk met een eigen badkamer, waardoor er potentieel is voor een Chambre d’hotes activiteit of misschien gewoon een heerlijk ruim familiehuis.
Buiten is er een gelaagde tuin op het zuiden, die trapsgewijs afloopt van de parkeerplaats/entree aan de voorkant, naar het zwembad aan de achterkant van het pand. De middelste laag van de tuin, toegankelijk vanuit zowel de keuken als de eetkamer, biedt een prachtige buitenruimte om te ontspannen en te genieten van deze idyllische omgeving. De kerk van het gehucht&#8217 uit 1602 grenst aan het pand en is onlangs prachtig gerestaureerd, waardoor dit prachtige huis nog meer cachet krijgt.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 880.000
  • Type objectHuis
  • Kamers7
  • Badkamers4
  • ReferentieUF-A21838RAB34

Locatie

Dit object ligt in Roujan (34320), in Hérault (regio Occitanie).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod