TE KOOP ZUID VAN TOULOUSE Chateau 436 m2 op 3 niveaus, 3,5 hectare grond, zwembad, bijgebouwen met s
A31777AK31 – Leef in het ZUID van TOULOUSE in OCCITANIE in een CHATEAU de suite, het is bewoonbaar.
Dit prachtige gebouw uit de 17e eeuw ligt in een park van 3,5 hectare met
– Een prachtige entree, tegenover: het KASTEL. Een leistenen dak en 4 torens.
Honderd jaar oude bomen op het terrein.
In de lange bijgebouwen voor het kasteel is een verhoogd gebouw, dat overeenkomt met een PIGEONNIER-TUUR, begin 19e eeuw. Kenmerkend is de voorgevel met een halfrond fronton dat wordt onderstreept door een bakstenen kroonlijst.
Het plafond van een van de salons van het kasteel is versierd met mooie schilderijen waarvan de motieven doen denken aan de decoratieve panelen in DIRECTOIRE stijl in de hotels BEAUHARNAIS en BOURRIENNE in Parijs. De compositie is vermoedelijk het werk van een bezoekende kunstenaar en komt overeen met de neoklassieke stijl die in zwang is in de regio Toulousain. Het toont een combinatie van verfijnde krullen, gestileerd gebladerte en miniaturen van vlinders of vogels en is opgesteld rond het jacht.
Informatie over de risico’s waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 940.000
- Type objectOnbekend
- Kamers16
- Badkamers3
- ReferentieUF-A31777AK31
Locatie
Dit object ligt in Toulouse (31000), in Haute-Garonne (regio Occitanie).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.