Huis verkopen

Pittoresk 18e eeuws kasteel met orangerie en paviljoen in 8418 m2 park. Vlakbij skigebied en

€ 622.000
Oppervlakte 480 m²
Perceel 8418 m²
Aantal kamers 21 kamers

A26647CMC31 – Dit sprookjesachtige kasteel ligt aan de rand van een klein dorp en heeft een eigen orangerie en paviljoen. Met 10 slaapkamers en de mogelijkheid voor meer, zou het pand een ideaal hotel, B&B met gite, yoga retraite, een familiehuis of een perfect pand zijn om te kopen en te delen met vrienden en familie om te genieten van het scala aan activiteiten, flora en fauna in deze prachtige regio.
Het paviljoen is volledig gerenoveerd, het kasteel gedeeltelijk, en de eigenaar werkt momenteel in de orangerie.
SKI INFORMATIE
– 23 minuten rijden naar het skigebied Superbagneres (20 km)
– 24 minuten rijden naar Le Mourtis skigebied (17 km)
– 47 minuten rijden naar Peyragudes skigebied (36 km)
– 360 graden uitzicht op de omliggende bergen
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 622.000
  • Type objectOnbekend
  • Kamers21
  • Badkamers4
  • ReferentieUF-A26647CMC31

Locatie

Dit object ligt in Marignac (31440), in Haute-Garonne (regio Occitanie).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod