Huis verkopen

Nieuw appartement met 3 slaapkamers (119,85 m²) met garage in elegante en lichte gerenoveerde residentie.

€ 684.000
Oppervlakte 113 m²
Aantal kamers 4 kamers

A17322 – Dit nieuwe programma met uitzonderlijke architectuur biedt 14 appartementen van verschillende grootte van R+1 studio tot 3bed flats, zal worden opgeleverd aan het einde van het 1e kwartaal van 2024.
Gelegen op 8 minuten met de auto van het centrum van Avignon, 15 minuten van het TGV-station van Avignon, 25 minuten van de luchthaven van Avignon en 55 minuten van de luchthaven Marseille Provence, 45 minuten van Nîmes of Arles via de snelweg, 1 uur en 10 minuten van Marseille en 1 uur van Montpellier via de snelweg.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 684.000
  • Type objectAppartement
  • Kamers4
  • Badkamers1
  • ReferentieUF-A17322

Locatie

Dit object ligt in Villeneuve-lès-Avignon (30400), in Gard (regio Occitanie).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod