Huis verkopen

Prachtig onafhankelijk deel van een 18e eeuws kasteel te koop vlakbij Quissac.

€ 1.150.000
Oppervlakte 592 m²
Perceel 2400 m²
Aantal kamers 13 kamers

A30422RSI30 – Tussen de Middellandse Zee en de Cevennen ligt dit prachtige 18e-eeuwse kasteel, met meer dan 590 m² woonoppervlak. Het ligt in een zeer rustige omgeving met volgroeide bomen en zingende vogels, vlakbij een stad met alle voorzieningen.
Een zeldzame kans voor een onafhankelijk en zeer privé deel van een vleugel van het kasteel, ideaal voor een hoofdverblijf of een tweede huis. Het pand is zeer charmant en prachtig ingericht met echte stijl. Het huis is in de loop der jaren gerenoveerd met dubbele beglazing en efficiënte moderne elektrische kachels. Binnen word je verleid door een extreem warme sfeer, met grote en elegante woonkamers en hoge plafonds.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 1.150.000
  • Type objectOnbekend
  • Kamers13
  • Badkamers4
  • ReferentieUF-A30422RSI30

Locatie

Dit object ligt in Quissac (30260), in Gard (regio Occitanie).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod