Object in Aude, Occitanie
Een prachtig dorp aan het Canal du Midi, met alle winkels en restaurants, ongeveer 45 minuten van de kust, 20 minuten van Carcassonne en de snelweg.
Een mooie kwaliteitsflat in een 18e-eeuwse wijnkelder, in 2000 verbouwd tot 27 appartementen, met een gemeenschappelijk verwarmd zwembad en restaurant/bar in een rustige omgeving, met uitzicht op een mooie binnenplaats. Het appartement is smaakvol gerenoveerd met kwaliteitsmaterialen en biedt ongeveer 82 m2 woonruimte op één niveau met patio. Het ligt op de begane grond en bestaat uit 2 slaapkamers, 2 badkamers, een volledig uitgeruste open keuken, woonkamer en eetkamer met hoge plafonds en balkenplafond. Het heeft ook een zolder en een wijnkelder/opslagruimte (ideaal voor fietsen,:) van ongeveer 6 m2. Comfortabel, neutraal ingericht, rustig appartement, klaar om in te trekken. Mogelijkheid tot inkomen uit seizoensverhuur.
Interieur = Volledig ingerichte open woon/eetkamer/keuken van 46 m2 met patio van 6 m2 voor de ingang + gang van 3,8 m2 + bijkeuken van 2,5 m2 + aparte badkamer van 4,8 m2 (bad, wc, wastafel) + slaapkamer van 10,11 m2 + slaapkamer van 14 m2 met openslaande deuren naar patio van 8 m2 en doucheruimte van 3,1 m2 (douche, wc, wastafel).
Exterieur = 2 patio’s + gemeenschappelijke tuinen en zwembad + eigen parkeerplaats.
Diversen = elektrische verwarming + dubbele beglazing + apparatuur inbegrepen + meubilair bespreekbaar + onroerende voorheffing van 1418 € + geschatte jaarlijkse energiekosten voor standaard gebruik: tussen 1630 € en 2206 € per jaar. Gemiddelde energieprijzen geïndexeerd tot 1 januari 2021 (inclusief abonnementen) + mede-eigendomskosten van ongeveer 2.000 € per jaar voor onderhoud terrein, zwembad, verzekering: (deze kosten zijn de afgelopen jaren elk jaar gedaald) + direct bewoonbaar + seizoensverhuur potentieel: 800 tot 950 € per/week + gemeenschappelijk verwarmd zwembad + restaurant/bar in de residentie + kelder + privé parkeerplaats + 18 m2 garage.
Prijs = 181.500 € (Uitstekende locatie – een must see!)
Bij de getoonde prijzen is rekening gehouden met de door de verkopers te betalen makelaarscourtage, notariskosten komen er volgens het huidige tarief nog bij. Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Geo-risques: georisques. gouv. fr
Woning Id : 64440
Grootte woning: 82 m2
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Referentie: L181500E
Overige eigenschappen
Binnenplaats
Onmiddellijk bewoonbaar
Laatste woningen
Buitenruimte
Privé parkeerplaats/garage
Verhuurmogelijkheden
Zwembad
Terras
Kenmerken
- Vraagprijs€ 181.500
- Type objectAppartement
- Slaapkamers2
- Badkamers2
- Referentie10765-L181500E
Locatie
Dit object ligt in Lézignan-Corbières (11200), in Aude (regio Occitanie).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.