Een zeer groot huis in een historisch dorp met alle voorzieningen. Klaar om in te trekken met veel renovatie
A25766SAM11 – Deze woning biedt een opwindende kans voor wie op zoek is naar een grote en veelzijdige woonruimte. Met bijna 400m² woonruimte en nog eens 150m² beschikbaar voor verbouwing is er veel ruimte voor creativiteit en maatwerk. De huidige eigenaar heeft al aanzienlijke renovaties uitgevoerd, maar kon het project om gezondheidsredenen niet afmaken. De belangrijkste woongedeeltes zijn bijna klaar, waardoor de bovenverdiepingen open blijven voor verdere mogelijkheden en uitbreiding.
Biedingen welkom!
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 145.000
- Type objectHuis
- Kamers10
- Badkamers3
- ReferentieUF-A25766SAM11
Locatie
Dit object ligt in Fabrezan (11200), in Aude (regio Occitanie).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.