Huis verkopen

Object in Aude, Occitanie

€ 140.000
Oppervlakte 104 m²
Perceel 390 m²
Aantal kamers 4 kamers

A33446GA11 – Duplex appartement op 2 verdiepingen in een prachtig en zeer privé, volledig ommuurd complex van 5 woningen. Gemeenschappelijke tuinen en groot zwembad.
De gemeenschappelijke entreehal leidt naar een eigen voordeur, die uitkomt in een grote open woonruimte, keuken/eetkamer/zitkamer met houtkachel. Deze ruimte wordt omlijst door grote glazen ramen en deuren, met een balkon dat uitkijkt over de tuin en het zwembad.
De eerste verdieping heeft 3 slaapkamers, waarvan één met een eigen doucheruimte met wastafel en toilet. Er is een tweede slaapkamer en een derde slaapkamer/bureau met glazen schuifdeuren met luxaflex, die uitkomen op het zonnige dakterras van 15 m2 met automatisch plantenirrigatiesysteem. Een familiebadkamer met bad/overheaddouche, wastafel en toilet completeert deze verdieping.

Dit appartement wordt gedeeltelijk gemeubileerd verkocht

Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 140.000
  • Type objectAppartement
  • Kamers4
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A33446GA11

Locatie

Dit object ligt in Azille (11700), in Aude (regio Occitanie).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod