Fermette met Gîte te koop op 2 ha, Saint Savin, La Vienne 86
Deze vrijstaande fermette met bijgebouwen is prachtig verbouwd, ligt op een perceel van ruim 2 hectare en ligt in een klein dorpje vlakbij Sain Savin, La Vienne departement 86, Poitou Charentes regio.
Deze verbouwde fermette heeft op de begane grond een ruime woonkeuken voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur (vaatwasser, wasmachine, oven en inductiekookplaat, koelkast), toilet, woonkamer met oude stenen schouw met openslaande deur naar het terras en schuifpui aan de voorzijde. Gehele benedenverdieping is voorzien van vloerverwarming.
Op de eerste verdieping bevinden zich 2 ruime, stijlvolle slaapkamers en de badkamer (met inloopdouche en toilet). Snel en stabiel internet aanwezig.
De naastgelegen traditionele stenen huisje kan getransformeerd worden in een ruime Gîte. Achter dit huisje ligt een door bos omringd weiland van ruim een hectare met kleine stal. Prachtige plek voor het houden van bijv. paarden of de creatie van een mini-camping te creëren of een voedselbos.
In de tuin bevinden zich diverse terrassen, een zwemvijver, een grote moestuin en boomgaard omheind met schapenhekjes.
Deze droomplek ligt aan het einde van een klein dorpje aan de rand van het bos, waar heerlijk gewandeld kan worden.
Of je nu droomt van een eigen boerderijtje waar je paarden of andere dieren bij huis kunnen staan met een aparte gastenverblijf voor vrienden of familie (of te gebruiken als verhuur van gîte ) of je wil je eigen mini-camping beginnen in La douce France, dan is deze Fermette een echte aanrader.
Kenmerken
- Vraagprijs€ 222.000
- Type objectHuis
- Kamers4
- Slaapkamers2
- ReferentieME-13417
Faciliteiten
Zwembad
Locatie
Dit object ligt in Villemort (86310), in Vienne (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.