Huis verkopen

Object in Vienne, Nouvelle-Aquitaine

€ 335.000
Oppervlakte 215 m²
Perceel 8000 m²
Aantal kamers 4 kamers

A16873 – Toegang via een privéweg vanaf een kleine landweg, 3km van een dorp met alle voorzieningen, kom en ontdek dit charmante geïsoleerde eigendom in de Zuid-Loire vallei, gelegen op slechts 10km van Richelieu. Bestaande uit een hoofdwoning van ongeveer 215m2 en talrijke bijgebouwen op een terrein van ongeveer 8000m2. Het vrije uitzicht op een prachtig renaissance kasteel maakt het uitzonderlijke karakter van dit object compleet. Het huis is bewoonbaar zoals het is, maar er zijn wel wat verbeteringen nodig om het aan je wensen aan te passen. Veel daken zijn onlangs vernieuwd, het enige wat nog moet gebeuren is het renoveren van de gewenste delen, afhankelijk van je project (gîtes, artistieke activiteit, ambacht, etc..) Centrale verwarming op hout en dubbele beglazing voor het hele huis.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 335.000
  • Type objectHuis
  • Kamers4
  • Badkamers1
  • ReferentieUF-A16873

Locatie

Dit object ligt in Prinçay (86420), in Vienne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod