Huis verkopen

Charmant huis bestaande uit het hoofdhuis en 2 gites plus vijver met waterloop en rustige tuin

€ 267.500
Oppervlakte 283 m²
Perceel 5238 m²
Aantal kamers 9 kamers

A32618DB86 – Dit mooie pand bestaat uit twee huizen plus een zelfstandige gite. Het hoofdhuis heeft 3 slaapkamers en een landelijke keuken met houtkachel, en het andere huis heeft 2 slaapkamers – ideaal om te verhuren. De gite is een open woning met één slaapkamer, verborgen aan de zijkant van het pand. Het hele pand heeft ook een grote schuur en een idyllische vijver.
De tuin is idyllisch met de door een beekje gevoede vijver die een kenmerk vormt omringd door bomen en wilde dieren. Je zou niet zeggen dat de stad op slechts 5 minuten rijden of 10 minuten lopen ligt.

Informatie over risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 267.500
  • Type objectHuis
  • Kamers9
  • Badkamers4
  • ReferentieUF-A32618DB86

Locatie

Dit object ligt in Montmorillon (86500), in Vienne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod