Gezellig huis met drie slaapkamers op een hippisch landgoed
A33777PIM86 – Dit is een goed geproportioneerd, compact naoorlogs huis waar de ruimte is geoptimaliseerd om comfortabele ruimte te bieden op het rustige platteland, met een eigen tuin en land. Dit huis zou een heerlijk huis zijn voor een jong gezin of een geweldig vakantiehuis in een veilige omgeving.
Het pand uit 1949 ligt op een groter landgoed en deelt de toegangspoort met het hoofdgebouw. Er is ook een optie om een klein bijgebouw te kopen dat kan worden ontwikkeld tot extra accommodatie, een studio/werkplaats of opslagruimte. Het huis is goed uitgerust en in goede staat van inrichting, maar heeft misschien wat modernisering nodig die geleidelijk kan worden uitgevoerd.
Het landgoed ligt heel dicht bij Chauvigny, met toegang tot scholen en alle voorzieningen die nodig zijn voor het dagelijks leven, en op slechts 20 minuten van Poitiers, waar een vliegveld is en toegang tot een snelle trein naar Parijs.
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 152.600
- Type objectHuis
- Kamers4
- Slaapkamers3
- Badkamers1
- ReferentieUF-A33777PIM86
Locatie
Dit object ligt in Fleix (86300), in Vienne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.