Object in Vienne, Nouvelle-Aquitaine
Dit goed gerenoveerde en tamelijk charmante vrijstaande huis ligt vlakbij het stadje Lussac Les Eglises met een kleine supermarkt, cafés en restaurants, een bakker en een apotheek. Het is ongeveer 20 minuten naar de steden Magnac Laval en Montmorillon met alle benodigde winkels en ongeveer een uur met de auto naar het internationale vliegveld van Limoges. Het ligt ook op een steenworp afstand van de maandelijkse markt van Les Herolles.
Op de begane grond is er een grote woonkamer met houten vloeren en een houtkachel en een volledig ingerichte, moderne keuken met een kleine eethoek en openslaande deuren naar het terras en de tuin.
Op de eerste verdieping zijn twee tweepersoonsslaapkamers en een eenpersoonsslaapkamer met houten vloeren en veluxramen met dubbele beglazing. Er is een badkamer met douche, wastafel en toilet.
Het huis heeft zonnepanelen op het dak en wordt verwarmd met elektrische radiatoren en hout. De riolering is aangesloten op een septic tank.
Er is een klein bijgebouw aan de zijkant van het huis en een groot zonnig terras. De tuin is ongeveer 153m2.
Dit zou een geweldig vakantiehuis zijn of een permanente woning en het ligt in een heel rustig gehucht zonder doorgaand verkeer of uitkijkende buren.
Prijs inclusief makelaarskosten : 112 350 €
Prijs exclusief makelaarskosten : 105 000 €
Koperscommissie, belasting inbegrepen: 7%
Kenmerken
- Vraagprijs€ 112.350
- Type objectHuis
- Slaapkamers3
- Badkamers1
- ReferentieBVI71676
Locatie
Dit object ligt in Coulonges (86290), in Vienne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.