Milieuvriendelijk en zeer economisch, houten huis met 4 slaapkamers, mooie tuin, grote schuur
A24803DD86 – Dit prachtige, ruime, lichte en economische huis met een enorme schuur en bijna een hectare grond is voor het eerst gebouwd in 1974 en in 2015 volledig gerenoveerd met het oog op het milieu. De woning is gunstig gelegen in een klein gehucht in de buurt van het dorp Civaux, met zijn recreatiecentrum met de spa (sauna, stoombad en jacuzzi’s, onder andere), 20 meter diepe duikput, jeu de boules baan en squashbanen, gewichten kamer, enz. Er is ook de Terre de Dragons, een camping, een crèche, een bejaardentehuis, sportvelden (inclusief tennis, skatepark en kinderspeeltuin).
Civaux heeft een kerncentrale en het zijn de financiële en economische spin-offs hiervan die het mogelijk hebben gemaakt om zoveel faciliteiten te installeren die ongebruikelijk zijn voor een kleine gemeenschap De kerk dateert uit IV – XII eeuw en er is een fascinerend archeologisch museum over de lokale geschiedenis.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 220.000
- Type objectHuis
- Kamers6
- Badkamers1
- ReferentieUF-A24803DD86
Locatie
Dit object ligt in Civaux (86320), in Vienne (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.