Huis verkopen

Karakteristiek huis met twee huizen, verwarmd zwembad, schuur en land

€ 298.000
Oppervlakte 154 m²
Perceel 9350 m²
Aantal kamers 7 kamers

A18214ATM86 – Dit is de perfecte opzet met alle gemakken van de hedendaagse moderne technologie. Hoofdhuis met twee slaapkamers, aangrenzende schuur en werkplaats en een extra cottage met een verlengde woonkamer en een derde slaapkamer. Groot verwarmd zwembad, zonnepaneel, airconditioning, centrale verwarming en een groot aangrenzend terrein geschikt voor paarden. Dubbele beglazing. Septische tank voor riolering. 10 minuten met de auto naar Lussac-les-Églises voor je dagelijkse boodschappen of 20 minuten naar de grote stad Montmorillon of Le Dorat met treinverbindingen naar de rest van Frankrijk en verder. Ongeveer 1 uur naar de luchthavens van Limoges of Poitiers.

Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 298.000
  • Type objectHuis
  • Kamers7
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A18214ATM86

Locatie

Dit object ligt in Brigueil-le-Chantre (86290), in Vienne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod