Huis verkopen

Huis met drie slaapkamers plus een extra gite met één slaapkamer.

€ 130.000
Oppervlakte 143 m²
Perceel 515 m²
Aantal kamers 8 kamers

A32102MP86 – Een geweldige kans voor iemand die een gite / chambre d’hote wil runnen of op zoek is naar een huis met een zelfstandige extra accommodatie.
Gelegen in een klein gehucht net buiten Bethines dat twee restaurants heeft (waarvan er een ook de winkel is die elke dag van het jaar open is).
Le Blanc, de dichtstbijzijnde grote stad, heeft alle voorzieningen die je zou verwachten en ligt op 15 minuten rijden.
De luchthavens van Limoges en Poitiers liggen beide op een uur rijden met regelmatige vluchten naar Groot-Brittannië.

Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 130.000
  • Type objectHuis
  • Kamers8
  • Badkamers3
  • ReferentieUF-A32102MP86

Locatie

Dit object ligt in Béthines (86310), in Vienne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod