Huis verkopen

Object in Vienne, Nouvelle-Aquitaine

€ 245.000
Oppervlakte 71 m²
Perceel 741 m²

EXCLUSIEF VOOR BEAUX VILLAGES! Dit huis is de droom van een geschiedenisliefhebber!

Het is gebouwd op de acropolis van het Chateau d’Angles-sur-l’Anglin met een adembenemend uitzicht over de rivier en is liefdevol verbouwd tot een prachtig gepresenteerde woning met vier verdiepingen en drie slaapkamers, gemakkelijk te beheren als maison secondaire of permanente bewoning. De ingang van het huis komt uit op een gedeelde oprit met een privégarage en pigeonnière. In de aangrenzende tuin met meerdere niveaus en terrassen kun je de hele dag door de zon achterna of in de schaduw uitrusten.

Op praktisch niveau is het huis aangesloten op de riolering, heeft het elektrische radiatoren en een gezellige open haard in de ruime open woonkamer/keuken. Boven zijn twee tweepersoonsslaapkamers en een royale eenpersoonsslaapkamer verdeeld over 2 verdiepingen met een badkamer of doucheruimte op elke verdieping. Het geheel ligt boven een grote grot/bijkeuken met potentieel voor vele doeleinden.

Het uitzicht vanaf elk niveau pronken met deze prachtige locatie. Bekijk dit unieke object vandaag nog!

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 245.000
  • Type objectOnbekend
  • Slaapkamers3
  • Badkamers2
  • ReferentieBVI72167

Locatie

Dit object ligt in Angles-sur-l'Anglin (86260), in Vienne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Beaux Villages Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod