Object met zwembad in Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine
In het hart van een van de mooiste dorpen van Frankrijk ligt dit charmante stenen huis met uitzonderlijk uitzicht en een grote tuin met zwembad, een zeldzaamheid in het dorp.
Het twee verdiepingen tellende huis heeft op de eerste verdieping een ruime keuken met bijkeuken, een gezellige woonkamer met houtkachel en een grote slaapkamer met aangrenzende badkamer. Op de begane grond zijn 2 slaapkamers, waarvan één met onafhankelijke toegang, en een doucheruimte.
Buiten biedt het zwembad van 4×8 m met zomerkeuken een prachtig uitzicht en een idyllische plek om te ontspannen. De grote terrastuin heeft een waterput en talloze fruitbomen. Je kunt gemakkelijk parkeren achter het hek dat naar het huis leidt.
Op een steenworp afstand liggen de vele cafés/restaurants en ambachtelijke winkels die dit charmante middeleeuwse dorp te bieden heeft.
Vraag ons gerust om meer informatie en een bezichtiging!
Prijs inclusief makelaarskosten :349 200 €
Prijs exclusief makelaarskosten :329 434 €
Koperscommissie, belasting inbegrepen: 6%
Kenmerken
- Vraagprijs€ 318.000
- Type objectOnbekend
- Slaapkamers3
- Badkamers2
- ReferentieBVI77773
Faciliteiten
Zwembad
Locatie
Dit object ligt in Penne-d'Agenais (47140), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.