Huis verkopen

Prachtig gerenoveerd stenen gitecomplex met tuin, bos, zwembad en uitzicht

€ 585.000
Oppervlakte 711 m²
Perceel 17977 m²
Aantal kamers 35 kamers

A24861JLA47 – Een fantastisch landhuis met 2 gites en bijgebouwen, in het zuidwesten van Frankrijk, genesteld in 17977 m² glorieuze grond.
Gelegen op een paar kilometer van Duras met zijn prachtige kasteel, in het noorden van de Lot et Garrone, 35km van het vliegveld van Bergerac, 50km van Saint Emilion met zijn wijnen en 1 uur rijden van Bordeaux.
Dit 19e eeuwse pand, volledig gerenoveerd met veel smaak door de huidige eigenaren, biedt modern comfort in een oude stenen omgeving.
De 3 stenen huizen bieden hun eigen privacy terwijl ze niet ver van elkaar liggen.
Het is mogelijk om een van de bijgebouwen om te bouwen tot een ontvangstruimte voor bruiloften, verjaardagsfeestjes, etc., waardoor het een compleet verhuurobject wordt. Het is een zeer winstgevend gitecomplex.
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 585.000
  • Type objectHuis
  • Kamers35
  • Badkamers9
  • ReferentieUF-A24861JLA47

Locatie

Dit object ligt in Duras (47120), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod