Volledig gerenoveerde villa in het centrum van Aiguillon met garage en tuin.
A27680SRS47 – In het levendige dorp Aiguillon met zijn mooie plein en zomerse avondmarkten, is deze villa gerenoveerd tot een hoge standaard en heeft een mooie privé achtertuin, groot terras met een barbecue – perfect voor zomeravonden, en een garage.
Aiguillon ligt halverwege Bordeaux en Toulouse in het mooie Lot et Garonne-gebied, met gemakkelijke toegang tot de luchthavens van Bordeaux en Toulouse per trein vanaf het station in Aiguillon.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 220.000
- Type objectHuis
- Kamers8
- Badkamers2
- ReferentieUF-A27680SRS47
Locatie
Dit object ligt in Aiguillon (47190), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.