Voor de liefhebber: een spoorwachtershuisje!
Het betreft een oud en vrijstaand spoorwachtershuisje aan een dubbelspoor, iets onder Limoges. Het spoor wordt beperkt gebruikt voor personenvervoer en kent doordeweeks ongeveer 10 korte treintjes per dag tussen 07:00-19:00u. Er is geen goederenvervoer overdag of ‘s nachts. In het weekend is het personenvervoer gereduceerd tot 6-8 treintjes per dag. Het huis is vrijstaand en kent geen rechtstreekse buren.
Het huisje is gelegen aan een spoorwegovergang. Het huis ligt op 2 aaneengesloten kavels van bijna 900m² en heeft een entree naar de keuken annex eetkamer. Achter de eetkamer is een woonkamer met toegang tot een toilet en de doucheruimte. Vanuit de keuken gaat een trap omhoog die toegang geeft tot 2 slaapkamers waarvan 1 met (frans) balkonnetje. Achter, tegen het huis aangebouwd, is nog een schuurtje (3m²) dat momenteel in gebruik is als opslag.
Tegenover het weggetje dat langs het huis loopt is nog een terrein van ongeveer 900m² dat momenteel niet in gebruik is maar wat een bestemming kan krijgen. Vanuit het huis loopt u 500m en kunt u aansluiten op de Grande Randonnée GR654 (route Santiago de Compostella).
Alles in het huisje is origineel incl. de terrazzovloer in de keuken, de deurklinken en de trapleuning naar de slaapkamers. N.B> De woning wordt inclusief roerende goederen verkocht; een lijst is beschikbaar (w.o. een elektrische fiets en divers gereedschap).
Dus zoekt u een karakteristiek huis met originele details, stromend water, elektra en ontvangst voor uw mobiele telefoon, neem dan contact op!
Kenmerken
- Vraagprijs€ 57.500
- Type objectOnbekend
- Kamers4
- Slaapkamers2
- Badkamers1
- ReferentieSI1469
Locatie
Dit object ligt in Beynac (87700), in Haute-Vienne (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.