UITZONDERLIJK GOED! Prachtig CHATEAU met panoramisch uitzicht! Buitengewone locatie! Vlakbij Saint-Em
A22142MK33 – Op 35 km van BORDEAUX, op een tiental km van SAINT-EMILION en aan de rand van een klein dorpje vindt u deze uitzonderlijke eigendom, zeer zeldzaam om te vinden! Een prachtig kasteel met een perfect uitgebalanceerde architectuur in een harmonieuze omgeving met panoramisch uitzicht over de vallei. Niets ontsierends, geen bouwwerken, geen elektriciteitsmasten! Geen wegen, geen overlast!
Het kasteel is in zeer goede staat en biedt een aangenaam en modern comfort! Alle woonkamers en bijna alle slaapkamers liggen op het zuiden – heel licht – en hebben allemaal een prachtig uitzicht over de vallei. Een zwembad met duiventil en zomerkeuken, een wijnkelder met airconditioning en de bijgebouwen, evenals de 5 hectare grond in de aard van een park, bossen, oude waskom, vijver, truffelveld en weide completeren dit prachtige pand, dat aan de hoogste eisen kan voldoen!
Informatie over de risico’s waaraan dit eigendom is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 1.800.000
- Type objectOnbekend
- Kamers11
- Badkamers5
- ReferentieUF-A22142MK33
Locatie
Dit object ligt in Saint-Hippolyte (33330), in Gironde (regio Nouvelle-Aquitaine).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.