Huis verkopen

Huis met zwembad in Dordogne, Nouvelle-Aquitaine

€ 548.500
Oppervlakte 190 m²
Perceel 12400 m²

Dit prachtig gerenoveerde stenen huis ligt net buiten het pittoreske stadje Sarlat en biedt modern comfort met behoud van het originele karakter. Bij binnenkomst in het hoofdgebouw via een overdekte veranda, word je begroet door een lichte hal met een wasruimte en een handige toiletruimte. De ruime keuken heeft veel originele details, die charme en karakter toevoegen.

De grote en lichte open woonkamer is perfect om te ontspannen of te entertainen, met een nieuwe houtkachel en voldoende ruimte voor een eettafel.

Boven zijn er drie ruime slaapkamers, waarvan een met een eigen douche en wastafel. Een aparte badkamer met toilet completeert de bovenverdieping.

Naast het hoofdhuis is er een aparte stenen schuur (60m2) die stijlvol is gerenoveerd en momenteel wordt geëxploiteerd als gîte, met 2-4 slaapplaatsen (een toekomstige eigenaar moet mogelijk opnieuw de benodigde vergunningen en bedrijfsregistratie aanvragen).

Het pand beschikt ook over een zwembad van 10 x 5 m, compleet met een nieuwe pomp, een mooie tuin, een bosrijk gebied en een waterput.

Neem nu contact op om een bezichtiging te boeken!

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 548.500
  • Type objectHuis
  • Slaapkamers4
  • Badkamers3
  • ReferentieBVI78843

Faciliteiten

  Zwembad

Locatie

Dit object ligt in Sainte-Nathalène (24200), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Beaux Villages Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod