Object met zwembad in Dordogne, Nouvelle-Aquitaine
Beaux Villages is verheugd om dit mooie grote familiehuis met inkomstenpotentieel op de markt te brengen, ideaal gelegen op het platteland en toch op slechts 45 minuten van het vliegveld van Bergerac en op slechts 15 minuten van het marktstadje Riberac.
Het hoofdhuis heeft 6 slaapkamers, 3 badkamers, een grote eetkeuken van 52 m2 en een woon/eetkamer van 81 m2.
De aangrenzende woning heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers, waarvan 1 ensuite. De hoofdslaapkamer in het aangebouwde huis heeft een prachtig terras, met schitterend uitzicht over de enorme tuin en het verwarmde zwembad van 10x5m.
Dit grote huis, dat toe is aan een kleine opfrisbeurt, zou een ideale accommodatie kunnen zijn voor een gîte of chambre d’hôtes (afhankelijk van de benodigde vergunningen).
Als aanvulling op het huis zijn er op het aangrenzende terrein 2 bouwpercelen met elk een fosse en beide klaar om aangesloten te worden op de elektriciteit. Er is ook een grote onafhankelijke garage van 34m2 op het terrein.
Er wachten je eindeloze mogelijkheden bij dit huis op het platteland en bezichtigingen worden ten zeerste aanbevolen!
Kenmerken
- Vraagprijs€ 520.000
- Type objectOnbekend
- Slaapkamers9
- Badkamers5
- ReferentieBVI76055
Faciliteiten
Zwembad
Locatie
Dit object ligt in Saint-Vincent-de-Connezac (24190), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.